Дата на публикуване: 09.08.2016 13:05
/assets/Pictures/LogoApriltsi.png
На основание чл. 26, ал. 2, във връзка с чл. 28 от Закона за нормативните актове, Общинска администрация Априлци представя на Вашето внимание Проект за изменение и допълнение на "Наредба за определянето и администрирането на местните данъци на територията на община Априлци".
На заинтересованите граждани и организации се предоставя 14 – дневен срок, считано от 09.08.2016 г. до 22.08.2016 г.включително, за предложения и становища по проекта на „Наредба за определянето и администрирането на местните данъци на територията на община Априлци" на адрес: гр. Априлци, ул. Васил Левски № 109, Общински центъра за информация и услуги на гражданите или e-mail: apriltsi1976@abv.bg.

ТУК можете да се запознаете с Обявлението за изготвеният Проект на Наредбата, мотивите за това и самият Проект на Наредба за определянето и администрирането на местните данъци на територията на община Априлци