Покана за публично обсъждане на проекта на бюджет на Община Априлци за 2015 година

Дата на публикуване: 20.11.2014 11:27

Уважаеми съграждани,

Предстои приемането на бюджета на Община Априлци за 2015 година. По традиция това става след обсъждане с местната общественост. Разработването и приемането на общинския бюджет са част от най-важните решения за бъдещето и те трябва да се вземат с активно участие на граждани, местния бизнес, представители на неправителствени организации, общински съветници, кметове и кметски наместници, ръководители на бюджетни звена.
    Отправяме покана към вас заедно да обсъдим приоритетите на проекто-бюджета на общината за 2015 година.
    Очакваме вашите мнения, препоръки и становища.

Публичното обсъждане ще се проведе на 28 ноември /петък/ 2014 г. от 13:00 часа в залата на Общински съвет Априлци.

ПРОЕКТ НА БЮДЖЕТ ЗА 2015 г. - МАКРОРАМКА

Пепа Колева:...../П/......                                        Бенко Вълев:..../П/.....
Председател на Общински съвет Априлци                Кмет на Община Априлци