Дата на публикуване: 27.01.2015 07:17
   Кметът на Община Априлци г-н Бенко Вълев с Предложение вх.№ ДП-272 / 26.01.2015 г.  предложи на вниманието на общинските съветници за разглеждане и приемане на Годишна програма за управление и разпореждане с имотите – общинска собственост в Община Априлци през 2015 г. Програмата отразява намеренията на Община Априлци за управление и разпореждане с имоти – общинска собственост през 2015 г. и тя съдържа:
1.    Прогноза за очакваните приходи и необходимите разходи, свързани с придобиването, управлението и разпореждането с имоти – общинска собственост;
2.    Описание на имотите, които общината има намерение да предложи за предоставяне под наем, за продажба, за учредяване на ограничени вещни права или за предоставяне на концесия;
3.    Описание на имотите, които общината има намерение да придобие в собственост, и способите за тяхното придобиване
4.    Други определени от Общински съвет - Априлци