Дата на публикуване: 07.11.2013 13:50

BG-Априлци

ПУБЛИЧНА ПОКАНА

ВЪЗЛОЖИТЕЛ:

Община Априлци, ул."Васил Левски" №109, За: Марко Пенов - Гл.експерт "Общинска собственост", Република България 5641, Априлци,
Тел.: 06958 2222,
E-mail:apriltsi1976@abv.bg,
Факс: 06958 2285
Място/места за контакт: Община Априлци
Интернет адрес/и:
Основен адрес на възлагащия орган/възложителя: http://obshtina-apriltsi.com.

Адрес на профила на купувача: http://obshtina-apriltsi.com/currentNews-87-snegopochistvane_na_ul.html.

ОБЕКТ НА ПОРЪЧКАТА:

КРАТКО ОПИСАНИЕ:

Снегопочистване на улична мрежа в гр.Априлци, кв.Ново село през зимен експлоатационен сезон 2013/2014 г.”, като територията е разделена на обособени позиции.

КОД СЪГЛАСНО ОБЩИЯ ТЕРМИНОЛОГИЧЕН РЕЧНИК (CPV):

90620000, 9063000ОписаниеУслуги по почистване на улици от сняг

Услуги по почистване на улици от лед

КОЛИЧЕСТВО ИЛИ ОБЕМ:

ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 1 – “СНЕГОПОЧИСТВАНЕ НА УЛИЧНА МРЕЖА В КВ. НОВО СЕЛО 1” - Улица “Чуклата” – 250 м; Улица „Дружба” – 70 м; Улица “Сребърна” – 130 м; Улица “Павли Венков” – 380 м; Улица “Аврам Драганов” – 500 м; Улица “Нарцис” – 470 м; Улица “Пашовска” – 150 м; Улица “Даскал Никола” – 120 м; Улица “Чайка” – 220 м; Улица “Малина” – 280 м; Улица “Възрожденска” – 300 м; Улица “Лале” – 130 м; Улица “Юмрукчал” – 65 м; Улица „Табашка” – 70 м; Улица „Катранджийска” – 90 м; 3225 м – Обща дължина - ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 2 – “СНЕГОПОЧИСТВАНЕ НА УЛИЧНА МРЕЖА В КВ. НОВО СЕЛО 2” - Улица “Стадион” с паркинги – 200 м; Улица Ново село – 380 м; Улица „Търговска” – 150 м; Улица „Никола Дабев” – 60 м; Улица „Хризантема” – 450 м; Улица “Еделвайс” – 200 м; Улица “Ангелина Попска” – 270 м; Улица „Колю Пачника” – 40 м; Улица „Драгню Стойчев” – 110 м; Улица “Зеленика” – 150 м; Улица “Йонко Карагьозов” – 350 м; Улица “Черни връх” – 300 м; Улица “Здраве” – 160 м; Улица “Кольо Ковача” – 120 м; Улица “9 – ти май” – 180 м; Улица “Изгрев” – 150 м; Улица “Стоянка Драгановска” – 170 м; Улица “Касалийска” – 200 м; Улица “Хелевска” – към Аньо Боянов – 700 м; Улица “Иван Марангозов” – 120 м; Улица “Стефан Вълков” – 145 м; Улица „Вълко Йонков” – 380 м; Площад “Новоселско въстание” и Пазар; 4985 м – Обща дължина

ПРОГНОЗНА СТОЙНОСТ:

4000 BGN

МЯСТО НА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПОРЪЧКАТА:

Община Априлци

NUTS:

BG315

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПОРЪЧКАТА:

Територията на кв.Ново село за зимно поддържане и снегопочистване е поделена на две позиции. Извършването на услугите по снегопочистване се извършват от Изпълнителя/те след предварително уведомяване от страна на Възложителя и съгласно условията на сключен договор/и между Възложителя и Изпълнителя по обществената поръчка и съобразно необходимостите за извършване на необходимите дейности. Да се използват следните видове техника: Изисквания по обособени позиции: ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 1 – “СНЕГОПОЧИСТВАНЕ НА УЛИЧНА МРЕЖА В КВ. НОВО СЕЛО – 1” Снегопочистване с трактор със снегоринна дъска – Изпълнителят да разполага с минимум един брой колесен трактор. Опесъчаването ще се извършва със специализиран автомобил собственост на Община Априлци пясъкоразпръсквач “Мерцедес – Унимог” с рег.№ ОВ 8801 АХ Кандидатите по обособената позиция да оферират една единствена цена за извършване на снегопочистване – лв/час. ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 2 – “СНЕГОПОЧИСТВАНЕ НА УЛИЧНА МРЕЖА В КВ. НОВО СЕЛО – 2” Снегопочистване с трактор със снегоринна дъска – Изпълнителят да разполага с минимум един брой колесен трактор. Опесъчаването ще се извършва със специализиран автомобил собственост на Община Априлци пясъкоразпръсквач “Мерцедес – Унимог” с рег.№ ОВ 8801 АХ Кандидатите по обособената позиция да оферират една единствена цена за извършване на снегопочистване – лв/час.

КРИТЕРИЙ ЗА ВЪЗЛАГАНЕ:

Най-ниска цена

ПОКАЗАТЕЛИ ЗА ОЦЕНКА НА ОФЕРТИТЕ:

СРОК ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ОФЕРТИТЕ:

14/11/2013 17:00

ЕВРОПЕЙСКО ФИНАНСИРАНЕ:

НЕ

ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ:

Участниците представят заедно със своите оферти и: 1. Административни сведения 2. Заврено копие от документа за регистрация или единен идентификационен код съгласно чл. 23 от Закона за търговския регистър, когато участникът е юридическо лице или едноличен търговец; копие от документа за самоличност, когато участникът е физическо лице; 3. Нотариално заверено пъломощно на лицето, упълномощено да представлява участника в процедурата (ако е приложимо) 4. Документ, подписан от лицата в обединението, в който се посочва представляващият (ако е приложимо) 5. Споразумение за създаване на обединение за участие в обществената поръчка когато участникът е обединение, което не е юридическо лице (ако е приложимо) 6. Декларация за отсъствие на обстоятелствата по чл. 47, ал. 1, т. 1, б. “а” – “д” ЗОП 7. Декларация за отсъствие на обстоятелствата по чл. 47, ал. 1, т. 2, и т. 3 ЗОП /неприложимо за физическите лица/ 8. Декларация за отсъствие на обстоятелствата по чл. 47, ал.5 от ЗОП 9. Декларация по чл. 56, ал.1, т.8 от ЗОП за използване/неизползване на подизпълнители, включваща списък с имената на подизпълнителите, вида на работите, които ще извършат и дела на тяхното участие 10. Декларация по чл. 56, ал.1, т.12 за приемане на условията в проекта на договор 11. Заверено копие регистрационния талон на използваната техника 12. Заверено копие от свидетелството за управление на МПС 13. ОФЕРТА – Съобразно приложимият образец за съответната обособена позиция, за която се оферира 14. Други документи (ако е приложимо)

СРОК НА ВАЛИДНОСТ НА ПУБЛИЧНАТА ПОКАНА:

14/11/2013

ПУБЛИЧНА ПОКАНА