Дата на публикуване: 19.02.2021 16:57

ОБЯВЛЕНИЕ

На основание чл. 21, ал. 2, от ЗМСМА, чл.26 , ал.2, във връзка с чл.28 от Закона за нормативните актове /ЗНА/ и във връзка с чл. 77 от АПК, Общинска администрация Априлци представя на Вашето внимание
Проект на Наредба за изменение и допълнение на Н А Р Е Д Б А № 1 ЗА ОБЩЕСТВЕНИЯ РЕД НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА АПРИЛЦИ.
На заинтересованите граждани и организации се предоставя 30 - дневен срок, считано от 20.02.2021 г. до 21.03.2021 г. включително, за предложения и становища по Проекта на Наредба за изменение и допълнение на  НАРЕДБА № 1 ЗА ОБЩЕСТВЕНИЯ РЕД НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА АПРИЛЦИ, можете да се включите на адрес: гр.Априлци, ул.“Васил Левски“№109, Информационен център за услуги на гражданите, или чрез e-mail: info@obshtina-apriltsi.com.

МОТИВИ КЪМ ПРОЕКТ ЗА ИЗМЕНЕНИЕ И ДОПЪЛНЕНИЕ НА НАРЕДБА № 1 ЗА ОБЩЕСТВЕНИЯ РЕД НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА АПРИЛЦИ