Обява до заинтересованите лица и общественост, относно инвестиционно предложение за "Устойчиво енергийно обновяване на сградата на НЧ "Петър Берон - 1927", кв. Зла река, гр. Априлци"

Дата на публикуване: 18.04.2023 09:30

Община Априлци съобщава на заинтересованите лица и общественост, че има следното инвестиционно предложение: "Устойчиво енергийно обновяване на сградата на НЧ "Петър Берон - 1927", кв. Зла река, гр. Априлци", с което Община Априлци ще кандидатства за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по процедура за подбор на проектни предложения BG-RRP-4.020 - Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на публичен сграден фонд за административно обслужване, култура и спорт от Плана за възстановяване и устойчивост на Република България.
За повече информация ТУК

Наименование Брой тегления
obiava (1).docx 98 Изтегли документ с име "obiava (1).docx"