Обява до заинтересованите лица и общественост, относно инвестиционно предложение на Община Априлци за "„Основен ремонт и въвеждане на мерки за енергийна ефективност на сграда общежитие към СУ "Васил Левски" гр. Априлци"

Дата на публикуване: 26.05.2023 11:45

Община Априлци съобщава на заинтересованите лица и общественост, има следното инвестиционно предложение: „Основен ремонт и въвеждане на мерки за енергийна ефективност на сграда общежитие към СУ "Васил Левски" гр. Априлци", с което Община Априлци ще кандидатства чрез Министерство на образованието и науката за подпомагане по процедура, за подбор на проектни предложения BG-RRP-1.011 „Ремонт и рехабилитация на общежития в системата на училищното образование” от Плана за възстановяване и устойчивост на Република България.

За повече информация ТУК

Наименование Брой тегления
obiava.docx 62 Изтегли документ с име "obiava.docx"